• 0(212) 222 05 85
  • info@altinlink.com
    Görüntüleme sayısı:472 Paylaş

    Güneş turizm

    Güneş turizm

    Şahintepe Mahallesi Şahintepe Mahallesi Cevher Sokak , İstanbul 34306, Başakşehir, Türkiye

    (0212) 648 07 48
    gunes@gunesturizm.net
    Tür:
    ADİ ORTAKLIK
    Kuruluş yılı:
    1980
    Çalışan Sayısı:
    10
    Kategoriler:
    Anahtar Kelimeler:
    Genel bilgiler

    Güneş Turizm 8 Mayıs 1980’de A belgeli Seyahat Acentası olarak Adana’da kurulmuş olup, bir aile şirketidir. Kurucu M.Coşar Çopuroğlu’nun asıl mesleği mimarlık olup, turizm deneyimi 45 yılı aşmıştır. Çekirdekten yetişen iki kızı da aktif olarak çalışmakta olup; Ceren Seğmen Koç Üniversitesi-İşletme ve Gizem Arslan ise Boğaziçi Üniversitesi-Turizm İşletmeciliği mezunudur.

     

    Yıllardır yaklaşık 150 ülkeye yaptığımız gezilerdeki birikim sayesinde, bizim gibi gezme tutkusu olan kişilere farklı deneyimler yaşatıyoruz. 1980’den beri aynı ofiste butik tarzda hizmet veriyoruz. Yıllara dayanan deneyimimiz ve farklı hizmet anlayışımızla yarattığımız güven bizi Türkiye’nin saygın bir acentası konumuna getirmiştir. Dünyayı iyi tanıyoruz, işimizde titiz çalışıyoruz ve ayrıntılara önem veriyoruz.

     

    Hedefimiz hiç bir zaman şubeler açıp, onbinlerce kişiye hizmet vermek olmamıştır. Acenta sahipleri olarak işin başındayız ve herşeyle birebir ilgileniyoruz. Bizim işimizde en önemli şeyin deneyim, titiz çalışmak ve birebir ilgi olduğunu düşünmekteyiz. Bizimle gezen müşterilerimiz Güneş Turizm ailesinin bir parçası olurlar ve büyük bir bağ oluşur. Turlarımızda oluşan güzel dostluklar yıllarca devam etmektedir.

     

    Gittiğimiz yerleri bir bütün olarak yaşatmak ve deneyimletmek isteriz. O yüzden turlarımızda herşeyden biraz dahil ederiz; kültür, sanat, yürüyüş, alışveriş, serbest zaman, yemek, gece hayatı, show, vs. Grup turlarımızda ödediğiniz pakete hemen hemen herşey dahil olur ve gezi sırasında ayrıca ekstra tur, bahşiş parası vb. toplamayız.

    Ticari kaygıdan ziyade birinci önceliğimiz her zaman için müşteri memnuniyetidir.

    Biz çok fazla reklam yapmayı sevmiyoruz. Bizi zaten en iyi müşterilerimiz, dostlarımız tanıtır. Yeni gelen müşterilerimiz de çoğunlukla arkadaş/akraba tavsiyesiyle gelir.

     

    Amatör ruhumuz ve profesyonel deneyimlerimizle, her türlü seyahat organizasyonunuzda sizlere yardımcı olmaya hazırız. Keyifli bir turun temelinde iyi bir plan yatar…

     

    Servislerimiz

    Kişiye Özel Geziler, 'Tailor Made’ Paketler

    İş Kuruluşlarına, Derneklere, Kulüplere, Bayilere, Okullara ve Arkadaş Gruplarına Her Türlü Gezi Organizasyonları

    Keşif Gezileri

    Yurtiçi ve Yurtdışı, Tüm Havayolları Uçak Biletleri

    Yurtiçi ve Yurtdışı Otel Rezervasyonları

    Bireysel veya Grup Gemi Rezervasyonları

    Balayı Organizasyonları

    Vize İşlemleri Takibi

    Kültürel Etkinlikler

    Yurtdışı Eğitim Hizmetleri (Dil Okulları-Yaz Okulları-Sertifika Programları-Üniversite Eğitimi-Yüksek Lisans-

    Staj Programları-Au-Pair-Work&Travel)

     

    İŞ YORUMLAR

    Yorum Ekle

    Şu anda hiç yorum yok

    ALTINLİNK Nedir?

    Altınlink'in eşsiz iş modeli ve milyonlarca üyelik erişim ağı, bugüne kadar binlerce işletmeye paha biçilmez katkı sağladı. Siz de bugün, bu işletmelerden biri olabilirsiniz! Altınlink, birbirinden özel indirimleriyle, milyonlarca üyesine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunar.