• 0(212) 222 05 85
 • info@altinlink.com

  Güvenlik

  Sitemizden yüksek avantajlar ve hiçbir yerde bulamayacağınız kampanyalarla ürün almanızın yanında bunları yaparken güvende olmanız bizi yakından ilgilendiriyor. altinlink.com’da bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan yüksek güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

  Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken bankanızca kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.

  Bilgilerinizin gerçekten ALTINLİNK’e gönderildiğini güvence altına alarak, 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL güvenlik standardı olan (SSL) Sertifikası kullanılmaktadır. Bu sertifikaya sahip olmak için çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçen altinlink.com’u, güncel versiyonlu tarayıcınızda açtığınızda adres çubuğunuz, yeşil görünür.

  ssl-2890762_1280.jpg

  ALTINLİNK Nedir?

  Altınlink'in eşsiz iş modeli ve milyonlarca üyelik erişim ağı, bugüne kadar binlerce işletmeye paha biçilmez katkı sağladı. Siz de bugün, bu işletmelerden biri olabilirsiniz! Altınlink, birbirinden özel indirimleriyle, milyonlarca üyesine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunar.