• 0(212) 222 05 85
 • info@altinlink.com

  HABERLER

  Kazanmanın 5 Altın Kuralı

  'Ekmek aslanın ağzında' sözü iş dünyasında kazanmanın ne kadar zorlu ve rekabetçi bir ortamda gerçekleştiğinin en güzel ifadesi. Sıfırdan marka yaratmak, büyük fikre yatırım yapmak ve en önemlisi bulunduğu sektörde prestijli bir konuma yükselmek... Her ne kadar büyük sabır ve özveri gerektiren uzun soluklu bir süreç olsa da bu yolda atacağınız stratejik adımlar sizi rakiplerinizin önüne geçirebilir. Peki bu hayati adımlar neler, gelin birlikte kısaca bir göz atalım.

  1-Hedef koyun

  Yapmayı düşündüğünüz iş/hizmetle ilgili net bir hedefiniz olsun. Belirlediğiniz hedefe göre yatırım planlamanızı yapın ki sonradan sürprizlerle karşılaşmayın.

  2-Yorumlara açık olun

  İş dünyasının kurdu olabilirsiniz, fakat bu durum kendinizi eleştirilere kapamanız anlamına gelmez. Unutmayın en iyi fikrin kimden geleceği belli olmaz. Karşınızdaki insanların olumlu, olumsuz, görüşlerine olabildiğince açık olun.

  3-Teknolojiyi doğru yorumlayın

  Günümüz ihtiyaçlarındaki sert değişimlerin ardında teknolojik atılımlar yatar. İşinizin gelecek serüveninde teknolojinin yerini, gidişini, faydasını, iyi okuyun. Kriz potansiyelini güçlü bir fırsat alanına dönüştürün.

  4-Hedef kitleyle etkileşim kurun

  'Müşteri daima haklıdır' sözünün günümüz uyarlaması... Çok değerli bir kural olduğu kadar doğru kullanıldığında muazzam bir ürün/hizmet başarısına sebeptir ki günümüz teknolojisiyle bunu yapmak çok kolay. Bunun için sadece araçlarınızı belirlemeniz yeterli.

  5-Doğru zamanda doğru yatırımı yapın

  Şartlar ve koşullar her an değişebilir. Bu noktada şirketinizin pozisyonunu sağlamlaştıracak yatırımlar gücünüze güç katacaktır. 

   

  ALTINLİNK Nedir?

  Altınlink'in eşsiz iş modeli ve milyonlarca üyelik erişim ağı, bugüne kadar binlerce işletmeye paha biçilmez katkı sağladı. Siz de bugün, bu işletmelerden biri olabilirsiniz! Altınlink, birbirinden özel indirimleriyle, milyonlarca üyesine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunar.