• 0(212) 222 05 85
 • info@altinlink.com

  HABERLER

  Antibiyotik Etkisi Yaratan 5 Besin

  Soğuk algınlığı ve hastalıklara karşı dirençli olmak için şifayı antibiyotiklerde aramaya gerek yok. Zengin vitamin içerikleri ve besleyici özellikleri ile bağışıklık sistemini güçlendiren doğal yiyeceklere sofranızda yer açın. İşte sizler için derlediğimiz antibiyotik etkisi yaratan 5 yiyecek...

   

  Zerdeçal 

  Zerdeçal diğer adıyla Curcuma Longa, medikal bir bitkidir. Bu bitki oldukça besleyici ve faydaları olan bu bitki olup her derde deva desek çokta yanlış olmaz. Zerdeçal suyu, sindirildiğinde eklem ağrılarını ve tutulmaları azaltan güçlü antioksidanları bünyesinde barındırır. Aynı zamanda cilt rahatsızlıklarına iyi gelerek vücudu bakterilere karşı korur.

  Birçok yararlı vitamin ve mineral içeren gerçek bal sağlık için birebir. Öyle ki Antioksidan ve antibakteriyel olan balın vücudun direncini arttırdığı biliniyor.Bunun yanı sıra öksürük, boğaz ağrısı, burun akıntısı, tıkanıklık, göğüs ağrısı gibi belirtileri de hemen rahatlatır.

  Soğan

  Soğan içerisinde antibakteriyel (antibiyotik) ve ağrı kesici (analjezik) özelliği olan etkin maddeler barındırır. Bu bakımdan soğan tam bir doğal antibiyotiktir.

  Sarımsak 

  Özellikle Uzak Doğu ülkelerinde oldukça popüler olan sarımsak, güçlü antioksidan kaynağı! Sarımsak içerisinde antiseptik, antifungal, antiviral, antioksidan ve antibakteriyel bileşenler içerdiğinden enfeksiyonlara karşı savaşır.

  Yeşilçay 

  Yeşilçay vücudu bakterilerden koruyarak antibaktariyel özellikleriyle bilinir. 

   

  ALTINLİNK Nedir?

  Altınlink'in eşsiz iş modeli ve milyonlarca üyelik erişim ağı, bugüne kadar binlerce işletmeye paha biçilmez katkı sağladı. Siz de bugün, bu işletmelerden biri olabilirsiniz! Altınlink, birbirinden özel indirimleriyle, milyonlarca üyesine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunar.