• 0(212) 222 05 85
 • info@altinlink.com
  • Buradasınız:
  • Gıda
  • Paşa Döner
  Görüntüleme sayısı:2104 Paylaş

  Paşa Döner

  Paşa Döner

  Zafer Mah. Tonguç Baba Cad. No :94/1 , İSTANBUL 34000, Esenyurt, Türkiye

  +90 (212) 702 50 05
  info@ipdpasadoner.com
  Tür:
  ŞAHIS FİRMASI
  Kuruluş yılı:
  2008
  Çalışan Sayısı:
  5
  Kategoriler:
  Anahtar Kelimeler:
  Genel bilgiler

  2009 yılı başından itibaren geleneksel ve endüstriyel döner üretimi ile ilgili ar-ge çalışmalarını başlatan şirketimiz, 2011 yılsonu itibari ile yatırımlarını tamamlamış ve üretime başlamıştır.

  Geçen kısa zaman içinde, modern üretim tesisleri, tamamen kendi bünyesindeki ham madde üretimi ve ürün kalitesi ile de kendisini kanıtlayan Dönersan sektörün lideri olma konusunda yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

  Şirketimiz, daha önceleri sektörde üretilmemiş % 100 piliç but eti ile geleneksel Türk Döneri imajını farklı bir tada dönüştürmüş ve bu lezzet de halkımız tarafından çok sevilerek büyük beğeni toplamıştır.

  Bu ilgilye layık olabilme amacı ile çalışmalarını aralıksız devam ettiren Dönersan, piliç but ve göğüs eti karışımı ile ikinci bir ürün gamı geliştirmiş ve endüstriyel baton döner üretimine de başlamıştır.

  Dönersan, üretim kalitesi ve sektörde sağladığı güvenle halkımıza daha iyi hizmet vermek için tüm üretim-kalite ve standart belgelendirme denetimlerinden başarı ile geçmiş ve bu sertifikaların tamamına sahip olmuştur. Son olarak da, özellikle gıda tüketicilerin sorguladığı Helal Ürün belgesine sahip olan şirketimiz, PAŞA DÖNER ve VEZİR DÖNER markalarını bu belge ile taçlandırmıştır.

  Şirketimiz, genel yönetimini tamamen profesyonel yöneticilere teslim etmiş ve tüm birimlerindeki kadrolaşmayı bu sistem içinde yapılandırmıştır.

  Kurumsallaşma yönünde de alt yapı çalışmalarını tamamlayan Dönersan, tüm satınalama, üretim ve sevkiyat hareketlerini otomasyon sisteme geçirmiş ve bu sistem sayesinde sektörde ürün izlenebilirlik farklılığına kavuşmuştur.

  Kuruluşumuzda bu yana geçen sürede tarafımıza gösterilen ilgi ve alakaya layık olabilmek ve halkımıza her zaman daha iyilerini sunabilmek adına ilk günkü azim, kararlılık ve heyecanla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

  Açılış saatleri
  (GMT 0)

  Açılış saatleri (GMT 0)

  Pazartesi
  09:00 - 23:30
  Salı
  09:00 - 23:30
  Çarşamba
  09:00 - 23:30
  Perşembe
  09:00 - 23:30
  Cuma
  09:00 - 23:30
  Cumartesi
  09:00 - 23:30
  Pazar
  09:00 - 23:30

  İŞ YORUMLAR

  Yorum Ekle

  Şu anda hiç yorum yok

  ALTINLİNK Nedir?

  Altınlink'in eşsiz iş modeli ve milyonlarca üyelik erişim ağı, bugüne kadar binlerce işletmeye paha biçilmez katkı sağladı. Siz de bugün, bu işletmelerden biri olabilirsiniz! Altınlink, birbirinden özel indirimleriyle, milyonlarca üyesine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunar.