• 0(212) 222 05 85
 • info@altinlink.com
  Görüntüleme sayısı:716 Paylaş

  Hilal Çelik Kapı

  Hilal Çelik Kapı

  Dudullu Ümraniye / İstanbul Nato Yolu Cad. No:47, İstanbul 34000, Dudullu, Türkiye

  0216 365 25 25
  info@hilalcelikkapi.com.tr
  Tür:
  LİMİTED ŞİRKET
  Kuruluş yılı:
  1985
  Çalışan Sayısı:
  10
  Kategoriler:
  Anahtar Kelimeler:
  Genel bilgiler

  Kentler büyüdükçe sorunları da beraberinde getiriyor.Genel Güvenlik önlemleri kişisel önlemlerin yerini kolay kolay tutmuyor.İşte sizin öncelikli kararınız,yaşadığınız mekanın güvenliğini sağlamak olmalıdır.

  Yaşam mekanınızın güvenliğini sağlamak ve yaşamınızı huzurlu ortamlarda sürdürmek; hem sizin hem de bizim elimizde. Nasıl mı ?

  İşe yaşadığınız yerin ilk güvenlik noktası olan dış kapınızdan başlayalım.

  Hilal Çelik Kapı 33 yıldır sadece çelik kapı üzerine aynı adreste ve aynı isim altında siz müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye'nin ilk çelik kapı imalatçılarındandır.

  Türkiye'de çelik kapı standartlarının oluşumunda katkı ve pay sahibidir. Güvenlik ve dayanıklılık, imalatını yapmış olduğumuz tüm çelik kapılarda standart özelliklerdir.

  Çelik kapılarımızı kendi alanlarında eğitimini almış bir ekiple hazırlamaktayız.Hizmette, uygulamada ve ustalıkta sınır tanımadık; her zaman piyasaya üstün kalitede ürünler sunduk.

  Hilal Çelik Kapı güvenliğinizin bekçisi olarak kapı güvenliğiyle ilgili sorunlarınızı tam anlamıyla çözmek için sizi bekliyor olacak.

  Güvenliğin Yolu HİLAL ÇELİK KAPI'DAN Geçer...

  Kapılarımız;

  Isı ve Ses Yalıtımlı
  Ateşe ve Neme Dayanıklı
  Aşınmaya ve Çizilmeye Dayanıklı
  Kolay Temizlenir
  Kir Tutmaz
  Rengi Solmaz

  İŞ YORUMLAR

  Yorum Ekle

  Şu anda hiç yorum yok

  ALTINLİNK Nedir?

  Altınlink'in eşsiz iş modeli ve milyonlarca üyelik erişim ağı, bugüne kadar binlerce işletmeye paha biçilmez katkı sağladı. Siz de bugün, bu işletmelerden biri olabilirsiniz! Altınlink, birbirinden özel indirimleriyle, milyonlarca üyesine kaliteli, dinamik ve heyecanlı bir hayat tarzı sunar.